مدیریت جدید نهایت حمایت را داشت؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/12/17

یاوری: شرمنده مردم هستم اما پتانسیل پاس همین است

علی ثقفی

خبرگزاری فارس: سرمربی پاس همدان گفت: متاسفانه پتانسیل پاس همین است و من به خاطر نتایج تیم، شرمنده مردم همدان هستم.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، محمود یاوری عصر دیروز در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم‌اش در برابر پرسپولیس تهران، در جمع خبرنگاران افزود: ما در طول هفته گذشته هر کاری که باید می کردیم، انجام دادیم و مدیریت جدید باشگاه نیز نهایت حمایت را از ما داشت، اما فوتبال عین میدان جنگ است؛ نکشی، می کشنت.

وی ادامه داد: ما در ثانیه پنجم  می‌توانستیم گل برتری را بزنیم، اما وقتی بازیکن به شعور لازم برای گلزنی و فرصت طلبی نرسیده، من چه‌کار می توانم انجام دهم.

یاوری خاطر نشان کرد: دو بازیکن با شعور تیم به نام‌های مرتضی عزیز محمدی و امیر محبی را در این دیدار به همراه نداشتیم که اگر این دو بودند در موقعیت های خلق شده می توانستند به تیم کمک شایانیبکنند.

سرمربی پاس همدان با اشاره اینکه قصد استعفا ندارد، تاکید کرد: من ایستاده‌ام و مثل کاپیتانی که کشتی‌اش در حال غرق شدن است یا کاپیتانی که هواپیمایش در حال سقوط است و در نهایت مسافرانش را نجات می‌دهد، پاس را نجات خواهم داد. 

یاوری با انتقاد از وضعیت داوری بازیهای پاس، ابراز داشت: نمی‌دانم چگونه است که کمیته داوران برای دیدارهای ما از داوران اصفهانی استفاده می‌کند چرا که در 7 دیداری که با پاس در لیگ حاضر بوده‌ام 4 دیدار را داوران اصفهانی سوت زده‌اند. 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در خصوص علت عدم حضور ساشا کلونیجا و ادو نوبوکو در لیست 18 نفره پاس، گفت: ساشا در دیدار قبلی اشتباه بدی را انجام داد و به همین علت در لیست این بازی نبود اما ادو مشکل مصدومیت دارد، چرا که پای این بازیکن به درستی جوش نخورده و کسی که به عنوان پزشک در کنار تیم بوده، خود سرانه پای شکسته او را آتل بسته که منجر به کج جوش خوردن پای این بازیکن شده است. 

یاوری در خاتمه تاکید کرد: سایر تیمهای قعر نشین نیز خوب نتیجه نگرفته‌تاند و هنوز هم برای ماندن در لیگ فرصت خوبی داریم. 

 

این مطلب را در خبرگزاری فارس مشاهده نمائید.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب2 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید