یاوری: هفته گذشته هم فقط به احترام هیات مدیره برگشتم

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/12/17

علی ثقفی

خبرگزاری فارس: محمود یاوری استعفای خود از سرمربیگری پاس همدان را تائید کرد.

محمود یاوری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در همدان گفت: می خواهم تا فرصت باقی است این فرصت را به باشگاه بدهم. با خودم فکر کردم و دیدم شاید از دست من دیگر کاری برنیاید.

سرمربی مستعفی پاس در خصوص تصمیم ناگهانی دیشب خود مبنی بر کناره گیری از سرمربیگری این تیم اظهار داشت: من هفته پیش هم نمی خواستم به همدان برگردم اما به دلیل احترامی که برای اعضای هیات مدیره به خصوص استاندار قائل بودم، قبول کردم که برگردم. من تجربیات زیادی در فوتبال دارم و تصمیم گرفتم تا فرصت باقی است این کار را انجام دهم چون ممکن است دو هفته دیگر خیلی دیر باشد. 

محمود یاوری در ادامه افزود: من به ماندن پاس خوشبین هستم و دلیل استعفای من این نیست که از ماندن پاس ناامید شده ام. با این حال فکر می کنم از دست من کاری بر نمی آید و من کمک بیشتری نمی توانم بکنم. امیدوارم کسی که جایگزین من در پاس می شود موثرتر باشد. 

محمود یاوری که پیش از این یکبار دیگر هم استعفا داده و به اصفهان بازگشته بود، گفت: باور کنید قصد بازگشت دوباره به همدان را نداشتم اما پس از استعفای ملاحی، آقای صوفی با من تماس گرفت و پیغام اعضای هیات مدیره را رساند. من هم تنها به خاطر احترامی که به این افراد قائل هستم پذیرفتم که برگردم. در هرحال با تجربه ای که دارم فکر می کنم این بهترین زمان است و هنوز فرصت ها به طور کامل برای نماینده همدان از بین نرفته است.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب1 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید