امروز سرمربی جدید را معرفی می‌کنیم؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/12/18

عباس صوفی: یاوری قطعا به تیم باز نمی‌گردد

سرپرست تیم فوتبال پاس همدان از تشکیل جلسه هیات مدیره باشگاه پاس همدان در امروز برای تعیین سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه خبر داد.  

عباس صوفی اظهار داشت: امروز جلسه هیات مدیره باشگاه برگزار می‌شود تا اولا استعفای آقای یاوری را مورد قبول قرار دهد و سپس سرمربی جدید را معرفی کند.

وی همچنین افزود: با دو مربی مذاکره کرده‌ام و آنها با قبول شرایط پاس برای سرمربیگری اعلام آمادگی کرده‌اند. ثبت قرارداد با یکی از این دو نفر بستگی به نظر هیات مدیره باشگاه دارد که امروز (چهارشنبه) مشخص می‌شود.

صوفی ادامه داد: نمی‌دانم چرا محمود یاوری با وجود این که از شرایط مدیریتی و امکانات باشگاه ابراز خرسندی کرده بود پس از بازی برابر پرسپولیس استعفا داد.

سرپرست باشگاه پاس در ادامه با بیان این که یاوری گفت دیگر شرایط ادامه همکاری با ما را ندارد اظهار کرد: من پیش از بازی با پرسپولیس گفته بودم نتیجه بازی هر چه باشد از سرمربی حمایت می‌کنم، اما خود ایشان بعد از بازی به این نتیجه رسیدند که نمی‌توانند از نظر فنی کاری برای تیم بکنند.

وی در ادامه با بیان این که در این شرایط تغییر سرمربی منطقی نیست خاطرنشان کرد: مجبوریم مشکلات تیم را هر چه سریعتر جمع کنیم، چرا که درحال حاضر دررده آخر جدول هستیم و باید بالا بیایم. به همین منظور با دو مربی مذاکره کرده‌ایم که فردا یکی از آنها را به عنوان سرمربی معرفی خواهیم کرد.

وی در پایان تصریح کرد: در اوایل فصل مشکلات مدیریتی زیادی در باشگاه وجود داشت که باعث مسایل حاشیه‌ای در تیم شده بود. اگر فضای فعلی از ابتدای فصل در تیم حاکم بود مطمئنا در جایگاه بهتری در جدول بودیم.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید