X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

مگر همدان قحط الرجال است که به ملاحی و اولیایی بها می‌دهند؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/12/08

محمود یاوری: پاس می تواند در لیگ بماند اما نه با این کادر مدیریتی  

سرمربی مستعفی پاس همدان پس از بازگشت به اصفهان گفت: ملاحی از حرمت چیزی باقی نمی گذارد.  

محمود یاوری گفت: وقتی مدیرعامل یک تیم به بازیکنان فحاشی می کند، دیگر چیزی از حرمت باقی نمی گذارد، او حتی پا فراتر از مسئولیتش گذاشته و در مسائل فنی دخالت می کند.

یاوری درباره اظهار نظر ملاحی مبنی بر اینکه استعفایی از سوی سرمربی به دستش نرسیده تصریح کرد: او در تفکراتش سیر می‌کند چرا که من استعفایم را داده‌ام و بعد از جمع کردن وسایل شخصی به اصفهان آمده‌ام و با حضور این مدیریت به همدان بر نمی گردم.

وی یاد آور شد: هنگامی که از من دعوت شد به همدان بیایم فکسی دریافت کردم که اختیارات تام به من می‌دهند؛ این است اختیار تام به سرمربی با 40 سال سابقه کار که در کار او دخالت کنند؟

وی ادامه داد: از آنجا که محل زندگی مدیر عامل و بازیکنان یکی بود در بازیهای گذشته نیز دخالتها و شیطنتهایی می شد اما من گمان می کردم آنها نشسته‌اند و تعریف می‌کنند و نمی‌دانستم آنها خود را به بازیکنان نزدیک کرده و در مورد مسائل فنی صحبت می کنند.

وی افزود: از مدیری که مدعی ولایت مداری و اخلاق محوری است، شگفت است که قبل از بازی بدون حضور کادر فنی جلسه فنی با بازیکنان می گذارد و بعد از باخت تیم با الفاظ رکیک به بازیکنان توهین کرده و باخت را بر گردن آنها می اندازد.

وی خاطر نشان شد: فکر می کردند من بچه هستم و می‌توانند مثل مربیان جوان من را دور بزنند. من دشمن زیاد دارم اما خدا را دارم و او همه دشمنان من را از بین می برد.

یاوری تاکید کرد: اگر این رفتار با من نمی شد، این تیم را در لیگ نگه می داشتم. این تیم می‌تواند در لیگ بماند اما نه با این کادر مدیریتی.

وی درباره عملکرد مدیریتی باشگاه اظهار کرد: همدان قحط الرجال نیست و در این استان مدیران بزرگی چون مهندس صوفی هستند که خود به تنهایی می توانند این تیم را اداره کنند، نمی دانم چرا به امثال ملاحی و اولیایی این قدر بها داده می شود.

وی ادامه داد: دعوای ملاحی و اولیایی تنها به خاطر منافع خودشان است نه باشگاه و تیم پاس، وقتی این دو با هم سرشاخ می شوند ضربه آن را فوتبال همدان می بیند.

وی افزود: از رییس هیات فوتبال، مردم همدان، هیات مدیره و رسانه‌ها شرمنده هستم. آنها برای این تیم زحمات بسیاری کشیدند و من قبلا به آنها وعده داده بودم که تیم پاس را در لیگ نگه می دارم و امروز این اتفاقات افتاده است.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب3 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید