بخش گزارش خبری و موضوعی
ضمن تقدیر از مریم اسکندری و فاطمه امیری (از روزنامه همدان پیام) و فاطمه عزیزی هرمز( از خبرگزاری ایسنا)
رتبه اول: پروین قادری دانشمند ( خبرگزاری مهر)
رتبه دوم: علی پنبه ای (هفته نامه سپهر غرب)
رتبه سوم: اسدالله عقیلی ( روزنامه همدان پیام)
بخش مصاحبه
رتبه اول: علی اکبر یاری ( همشهری)
رتیه دوم: هیئت داوران در این بخش اثری را شایسته رتبه دوم ندانست
رتبه سوم: مشترکاً فریده حاتمی ( پاس جوان) و میثم ناصرنژاد (روزنامه هگمتانه)
بخش تیتر
رتبه اول: هیئت داوران در این بخش اثری را شایسته رتبه اول ندانست
رتبه دوم: نسرین قادری دانشمند (خبرگزاری مهر)
رتبه سوم: حامد صیفی ( هفته نامه همدان 1400)
بخش مقاله
ضمن تقدیر از توکل دارائی ( روزنامه همدان پیام)
رتبه اول: داوود مومنی ( آوای ملایر)
رتبه دوم: حسین صادقیان ( روزنامه هگمتانه)
رتبه سوم: فرزاد سپهر (روزنامه شرق)
بخش خبر فرهنگی
رتبه اول: سیده ثریا جلالی (روزنامه همدان پیام)
رتبه دوم: الهام مالمیر (خبرگزاری شبستان)
رتبه سوم: علی صفر سیاه بشیر (روزنامه جمهوری اسلامی)
بخش خبر اجتماعی
رتبه اول: روشنک محمودی (روزنامه همشهری)
رتبه دوم: محمد رسولی (روزنامه همدان پیام)
رتبه سوم: عذرا یوسفی (خبرگزاری ایسنا)
بخش خبر ورزشی
رتبه اول: علی ثقفی (خبرگزاری فارس)
رتبه دوم: سلیمان رحیمی (روزنامه همدان پیام)
رتبه سوم: مشترکاً محمد حسین نوری فر (روزنامه همدان پیام) و حمید حیدران (روزنامه همشهری)
بخش خبر سیاسی
ضمن تقدیر از فریدون نوری و شهره اکبری (روزنامه جمهوری اسلامی)
رتبه اول: هیئت داوران در این بخش اثری را شایسته رتبه اول ندانست
رتبه دوم: لیلا حبیبی (روزنامه جمهوری اسلامی)
رتبه سوم: مریم محمدی (روزنامه کار و کارگر)
بخش صفحه آرائی
ضمن تقدیر از جلال محمدکریمی (هفته نامه سپهرغرب) و حبیب الله طاقتی احسن (روزنامه همدان پیام)
رتبه اول: هیئت داوران در این بخش اثری را شایسته رتبه اول ندانست
رتبه دوم: سعید شهبازی (روزنامه هگمتانه)
رتبه سوم: امیر غلامی (هفته نامه آوای الوند)
بخش عکس
ضمن تقدیر از ابراهیم ترنجیان (روزنامه هگمتانه) و فاطمه شعبانی جو (باشگاه خبرنگاران جوان)
رتبه اول: نیما دیماری (خبرگزاری مهر)
رتبه دوم: امین بصیری پارسا
رتبه سوم: احمدرضا گنجه ای
نفرات برتر بخش ویژه
دربخش مصرف بهینه برق: فاطمه عزیزی هرمز (خبرگزاری ایسنا)، نصرت الله طاقتی احسن (روزنامه همدان پیام) و علی حبیبیان (هفته نامه سپهرغرب)
در بخش مصرف بهینه آب: طیبه عباسی صیفی (روزنامه همدان پیام)، پروین قادری دانشمند (خبرگزاری مهر) و مریم بهرامی گویا (هفته نامه صبح امید)
در بخش توسعه در کشاورزی: میثم زارعی (خبرگزاری مهر)، معصومه علیزاده (خبرگزاری فارس) و مهزاد زند محب (هفته نامه همدان 1400)
در بخش هلال احمر: رضا ولیان تابش ( روزنامه همدان پیام)، معصومه علیزاده (خبرگزاری فارس) و آتوسا پوروهابی (روزنامه هگمتانه)
دربخش گردشگری: ژیلا اتابکی (روزنامه هگمتانه)، زهره شفیعی (روزنامه کیهان) و علی اکبر یاری (روزنامه همشهری)
در بخش حجاب و عفاف: سید امیر قشمی (هفته نامه سپهر غرب)، اسدالله ربانی مهر (روزنامه هگمتانه) و زهرا مرادوند (خبرگزاری فارس)
در بخش همت مضاعف: فاطمه امیری و اکرم چهاردولی (روزنامه همدان پیام) و اردشیر مظاهری (روزنامه جمهوری اسلامی)
در بخش جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان: محمدرضا غلامی (هفته نامه آوای الوند)، سعیده آقاخانی (روزنامه همدان پیام) و پیام خدا بنده لو (نشریه پروانه ها)
در بخش جشنواره بین المللی تئاتر کودکان و نوجوانان: فرشته درهم فروش (هفته نامه سیمای آینده)، زهره شفیعی (روز نامه کیهان) و زینب تقوایی ( خبرگزاری ایسنا)
گفتنی است؛ در این مراسم از مهسا طاقتی احسن (روزنامه همدان پیام) به عنوان خبرنگار کودک و محسن افشاری به نمایندگی از هیئت داوران تقدیر شد.
در پایان از "مدیر روابط عمومی آب و فاضلاب استان "، "مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان "، "مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی "، "مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان "، "مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق همدان " و "مدیر روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان " تقدیر به عمل آمد.