همیشه برای پاس احترام قائلم؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/12/17

علی دایی:‌جو ورزشگاه همدان نسبت به سایر شهرستانها بهتر بود

علی ثقفی

خبرگزاری فارس: سرمربی پرسپولیس تهران گفت: از تماشاگران پاس همدان به سبب شرایط خوبی که در ورزشگاه بوجود آورده بودند تشکر می کنم، چرا که از بهترین جو‌هایی که در شهرستان‌ها دیده بودم را در همدان بوجود آورده بودند.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، علی دایی در کنفرانس خبری پس از پایان دیدار تیم‌های پاس همدان و پرسپولیس تهران که عصر دیروز در همدان برگزار شد، در جمع خبرنگاران افزود: در این دیدار برای برد برنامه داشتیم و بازی رو خیلی خوب شروع کردیم.

علی دایی ادامه داد: با شناختی که از پاس داشتیم، کناره‌ها را بستیم و بدون شک پرسپولیس در این دیدار مستحق پیروزی بود.

وی اذعان داشت: در شروع نیمه دوم گل بدی خوردیم و استرس گرفتیم، اما پس از دریافت گل، راه‌ها را به خوبی بر پاس بستیم و به جرات می توانم بگویم که به‌جز ضربه سامره، پاس موقعیت دیگری تا پایان بازی نداشت.

سرمربی پرسپولیس تهران در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در خصوص علت تعویض سعید حلافی که خود به عنوان یار جایگزین وارد زمین شده بود، خاطر نشان کرد: وقتی دیدیم پاس روی ارسال توپ‌‌های بلند برنامه ریزی کرده، حلافی را از بازی خارج و سکو برت بلند قامت را وارد بازی کردیم تا در دفع توپ های بلند در دفاع شرکت نماید و این یک تعویض تاکتیکی بود نه فنی.

دایی اظهار داشت: این دیدار برای هر دو تیم از حساسیت ویژه‌ای برخوردار بود چرا که پرسپولیس برای رسیدن به سکو‌های بالاتر و پاس برای فرار از سقوط انگیزه‌های زیادی داشتند.

وی با اشاره به مصومیت شدید رحمان احمدی، اظهار داشت: احمدی را با پای مصدوم در درون دروازه قرار دادم که اگر علیرضا حقیقی امکان بازی داشت، هرگز این ریسک را نمی‌کردم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در خصوص علت درگیری با نادر احمدی، گفت: بازیکن ما روی زمین افتاده بود و یکی از بازیکنان پاس با بازی جانمردانه توپ را بیرون زد که نادر احمدی به او اعتراض کرد، من هم به احمدی گفتم اتفاقی که نیافتاده، و ما الان توپ را به شما برمی‌گردانیم که او عصبانی شد.

علی دایی تاکید کرد: من حق را به احمدی می‌دهم، چرا که او در شراط بازی تحت فشار بود و من نباید به او چیزی می‌گفتم. 

 

این مطلب را در خبرگزاری فارس مشاهده نمائید.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید