سامره: ثانیه ۳۰ نه، اما به پرسپولیس گل مى زنم

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/12/16

مهاجم تیم فوتبال پاس همدان گفت: در ثانیه ۳۰ نه ولى به پرسپولیس گل مى زنم.وى در مورد دیدار با پرسپولیس عنوان کرد: تمام دیدارها براى پاس سخت شده چرا که پاس براى بقا در لیگ برتر باید در تمام دیدارها براى برد به میدان برود و مسابقه بیرون از خانه یا داخل خانه هم نباید فرقى براى ما داشته باشد. 

علی سامره افزود: باید امتیاز هاى از دست رفته را جبران کنیم، دوشنبه هم روز سختى پیش رو داریم. پرسپولیس تیم بزرگى است اما بازیکنان پاس با پشت سر گذاشتن حواشى فقط به برد فکر مى کنند.  

وی در مورد اینکه امکان دارد به پرسپولیس باز هم در ثانیه ۳۰ گل بزند گفت: آن مسابقه دیگر تکرار نمى شود. آن دیدار بین دو تیم پرسپولیس و استقلال بود و لطف خدا شامل حال من شد و در آن ثانیه گل زدم.  

سامره تاکید کرد: تلاش خواهم کرد گلزنى ام را از دیدار با پرسپولیس آغاز کنم هرچند مهم براى تیم پاس کسب سه امتیاز است و گلزنى من در درجه اول اهمیت قرار ندارد. 

مهاجم جدید پاس همدان در مورد وضعیت خود اظهار داشت: حدود دو ماه و نیم به طور انفرادى تمرین مى کردم و از شرایط حرفه اى به دور بودم. تمرین گروهى به بازیکن کمک زیادى مى کند و اکنون در وضعیت خوبى قرار گرفته ام و از نظر بدنى در شرایط مناسبى هستم. 

سامره در مورد تغییر و تحولات مدیریتى در پاس همدان گفت: این تغییرات در فوتبال امرى طبیعى است و کریم ملاحى نیز تا زمانى که در پاس حضور داشت براى موفقیت تیم تلاش کرد. دوستانى که به تازگى به باشگاه آمده اند انگیزه زیادى دارند و به بازیکنان نیز این انگیزه را منتقل کرده اند و مى خواهیم از خجالت مردم همدان دربیاییم.  

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید