اگر تماشاگر امنیت داشته باشد به ورزشگاه می‌آید؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/12/16

محمود یاوری: برابر پرسپولیس محکوم به پیروزی هستیم

سرمربی تیم فوتبال پس همدان گفت: چاره‌ای جز پیروز شدن در برابر پرسپولیس نداریم.

محمود یاوری اظهار کرد: شرایط تیم بسیار خوب است و با توجه به تغییر و تحولی که در هفته اخیر در باشگاه رخ داد، خوب کار کردیم. مدیر جدید هم بسیار خوب به بازیکنان سرویس می‌دهد و انصافا برای تیم کم نگذاشته است. تمرین‌هایمان مستمر پیش می‌رود و برای بازی دوشنبه آماده‌ایم.

وی در ادامه با بیان اینکه در شرایطی نیستیم که وضعیت حریف برایمان اهمیتی داشته باشد، افزود: هدف ما پیروز شدن در برابر پرسپولیس است و فقط به هدف‌مان فکر می‌کنیم؛ در این میان این مسئله که حریف چند بازیکن مصدوم دارد اصلا مهم نیست.

یاوری در ادامه با بیان اینکه به دلیل یک سری رفتار نامقبول، تماشاگران به ورزشگاه نمی‌آیند، اظهار کرد: باید در ورزشگاه‌ها کار فرهنگی انجام شود تا مردم از این نظر احساس امنیت کنند و به ورزشگاه بیایند. اگر شرایط فراهم شود، مردم به همراه فرزندان و کودکان‌شان به ورزشگاه می‌آیند.

وی افزود: سال‌های پیش مربیان و بازیکنان تیم‌ها از احترام بیشتری برخوردار بودند، ولی امروز مشکلات از روی سکوها به داخل زمین کشیده شده است. در این مورد هم بازیکنان و هم لیدرهای تماشاگران باید مراقب باشند.

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان درباره غیبت بازیکنان خود گفت: مرتضی عزیز محمدی و امیر محبی به دلیل سه اخطاره بودن دو بازیکن غایب ما در بازی برابر پیروزی خواهند بود و هادی بلوری نیز به دلیل مصدومیت در اختیار تیم نخواهیم بود.

وی در باره غایبهای بزرگ تیم حریف نیز افزود: امروز پرسپولیس در برابر ما تیمی از پیش باخته است و نبود بازیکنان اصلی این تیم نقطه قوتی برای تیم ما خواهند بود.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید