با انداختن تقصیرات شکست بر سر یک بازیکن؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/12/08

ملاحی به بازیکن جوانش گفت تو بچه اولیایی هستی! 

گرچه شکست تیم پاس در لیگ برتر یک امر عادی شده از بس که تکرار شده، اما خب تداوم ناکامی های پاس برای مدیرعامل این باشگاه آنقدر گران تمام شد که بتواند در پایان بازی همه تقصیرات این شکست را بر گردن یک بازیکن جوان و بیست ساله بیندازد.

به گزارش پایگاه خبری ایستگاه ورزش، در پایان بازی تیم های پاس همدان و سایپای کرج، مدیرعامل باشگاه پاس که به شدت از وضعیت موجود عصبانی بود، با داد و بیداد بر سر وحید علی آبادی بازیکن جوان و تنها بازیکن فعلی همدانی تیم پاس داد و بیداد کرده و این بازیکن جوان را مقصر اصلی شکست قلمداد کرده و خطاب به او گفته که تو بازیکن و بچه اولیائی (مدیرعامل قبلی باشگاه پاس) هستی و عمدا یک موقعیت گل را خراب کردی که ما نتیجه نگیریم تا تو بتوانی دینت را به اولیائی ادا کنی...

البته این اولین بار نیست که مدیرعامل باشگاه پاس تقصیرات شکست تیمش را بر گردن یک بازیکن می اندازد و احتمالا آخرین بار هم نخواهد بود.  

همین چندی پیش بود که سردار ملاحی با یک مصاحبه رسمی مهدی اسلامی دروازه بان دوم تیمش را عامل اصلی سقوط این تیم به رده های پائینی جدول دانست و قبل از آن هم وضعیت مشابه علی آبادی را برای یک هافبک دیگر این تیم به نام روزبه شاه علیدوست پدید آورده بود.  

همچنین برخی دیگر از بازیکنان تیم پاس مثل قباخلو، هادی رمضانی، عابدی نژاد و..... هم از الطاف مدیرعاملشان بی بهره نمانده بودند.  

 

لینک منبع خبر

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب3 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید